epuap logo

E-geodezja – urząd w Twoim domu

Coraz więcej spraw urzędowych z zakresu geodezji i kartografii można realizować na odległość, bez konieczności odwiedzania siedziby urzędu, przez siedem dni w tygodniu i to przez całą dobę.

Nieodpłatna pomoc prawna

Obecnie, na terenie powiatu działają cztery punkty, w których mieszkańcy nieodpłatnie mogą skorzystać z porad prawnych
SPRAWDŹ

Powiat Świdnicki - wschód możliwości

Przyjedź i przekonaj się, że powiat świdnicki to doskonałe miejsce do pracy i życia

SPRAWDŹ

Ostrzeżenie meteorologiczne

Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.

Temperatura minimalna około -3 stopni Celsjusza, do -1 stopnia Celsjusza. Temperatura minimalna gruntu od -4 stopni Celsjusza do -2 stopni Celsjusza.

Prawdopodobieństwo wystąpnienia zjawiska: 80%

Ważność: od godz. 18.00 dnia 08.01.2021 do godz. 9.00 dnia 09.01.2021

Nazwa biura: IMGW-PIB Centralne biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Warszawie

Pogoda dla powiatu