epuap logo

Koronawirus: informacje i zalecenia

Znajdziesz tutaj aktualne, oficjalne i wiarygodne informacje na temat nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 oraz informacje jak zachować środki ostrożności

Koronawirus: statystyki

Aktualne, oficjalne statystyki koronawirusa SARS-Cov-2 w powiecie świdnickim

Konkurs „Powiat Świdnicki w kadrze” – już po raz drugi

Powiat Świdnicki we współpracy z Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną im. Anny Kamieńskiej w Świdniku ponownie ogłasza Konkurs fotograficzno-filmowy „Powiat Świdnicki w kadrze” pod hasłem: „Patrz oczyma, fotografuj sercem” (David duChemin).

Ostrzeżenie meteorologiczne (29.06.2020)

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu, miejscami grad. Porywy wiatru do 120 km/h, niewykluczona trąba powietrzna.

Nazwa biura: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie

Zjawisko: Burze z gradem

Ważność: od godz. 15:30 dnia 29.06.2020 do godz. 24:00 dnia 29.06.2020

Przebieg: Prognozuje się wystapienie burz z opadami deszczu, miejscami od 50 mm do 60 mm oraz porywami wiatru do 120 km/h, miejscami grad. Niewykluczona trąba powietrzna.

Stopień zagrożenia: 3

Prawdopodobieństwo zjawiska: 80%