Miejsko- Powiatowy Konkurs wiedzy o Generale Tadeuszu Górze - WYNIKI

Znamy już zwycięzców Miejsko- Powiatowego Konkursu wiedzy o Generale Tadeuszu Górze, który odbył się w dniu 24.05.2010 r. Impreza zorganizowana została w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Anny Kamieńskiej w Świdniku w formie turnieju. Trzyosobowe reprezentacje szkół odpowiadały na pytania dotyczące barwnego życiorysu generała, jego lotniczej kariery i pasji.
W Konkursie startowało osiem drużyn ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu.

W zaciętej rywalizacji zwyciężyła reprezentacja Gimnazjum nr 2 z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Świdniku w składzie: Justyna Nowakiewicz, Magdalena Podziadła, Sebastian Bielicki. Opiekunem zespołu była p. Barbara Trzcińska.
Miejsce II przypadło drużynie z Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej im. Z. Puławskiego w Świdniku (skład zespołu: Kamil Cieplak, Kamil Nowakowski, Marlena Kosmala; opiekun: p. Joanna Śmigowska)

a III miejsce wywalczyła drużyna z Zespołu Szkół nr 1 im. C.K. Norwida w Świdniku (skład zespołu: Karolina Oktaba, Rafał Misiurek, Wojciech Mazurek, opiekun: p. Ilona Jaworska).

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za pracę włożoną w przygotowania do konkursu. Dziękujemy również przybyłym gościom i Komisji Konkursowej.

Prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia "Miejsko-powiatowy konkurs wiedzy o gen. Tadeuszu Górze" .

Informujemy, że uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się w piątek 28 maja 2010 r. podczas konferencji otwarcia „Rajdu Samolotowego Polska - Litwa im. Gen. Tadeusza Góry”. Konferencja rozpocznie się o godz. 17.00 w hangarze Aeroklubu Świdnik (przy lotnisku w Świdniku).

Zapraszamy serdecznie!!!