Miejsko - Powiatowy konkurs plastyczny

Burmistrz Miasta Świdnik - Waldemar Jakson oraz Starosta Świdnicki - Mirosław Król ogłaszają
MIEJSKO - POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY.

Serdecznie zapraszamy uczniów w wieku klas I-VI szkoły podstawowej i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym w ramach projektu pn. Rajd samolotowy Polska – Litwa im. Generała Tadeusza Góry współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać indywidualnie pracę na jeden z dwóch tematów do wyboru:

1. Lotnicze krajobrazy
  2. Tadeusz Góra w oczach dzieci.

Prace można wykonywać dowolnej technice, w formacie nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A2.

Gotowe prace należy przynieść lub przysłać na adres Starostwa Powiatowego w Świdniku (z dopiskiem: Powiatowy konkurs plastyczny - Wydział Rozwoju).

Termin składania prac mija 14 maja 2010 roku.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?
Konkurs to doskonała okazja do rozwijania swoich zainteresowań i zdolności plastycznych. Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody rzeczowe dla laureatów i drobne upominki dla wszystkich uczestników. Najlepsze pracę zostaną wystawione i zaprezentowane szerszej grupie odbiorców, co więcej najlepsze prace zostaną wydane w formie okolicznościowych pocztówek!

Nie warto zwlekać z decyzją – życzymy dużo weny i z niecierpliwością czekamy na pierwsze prace!

Karta zgłoszeniowa