Bezpłatny komputer i dostęp do internetu - przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Informujemy o zbliżającym się terminie i zachęcamy do składania formularzy rekrutacyjnych do projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu", w ramach którego osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej oraz osoby niepełnosprawne otrzymają bezpłatnie sprzęt komputerowy z dostępem do internetu.

Informacje oraz dokumenty rekrutacyjne znajdują się tutaj.

Dokumenty można pobrać również w Starostwie Powiatowym w Świdniku, w pokoju 109. w godzinach 7.30-15.30 (wtorek - piątek) oraz 9.00-17.00 (poniedziałek).

Osoby, które chciałyby skorzystać ze wsparcia a mają trudności z pozyskaniem odpowiednich zaświadczeń prosimy o kontakt z Panem Tomaszem Łasakiem pod nr tel. 081 468 70 64.