Zaproszenie na Międzynarodowe Forum Inwestycyjno - Gospodarcze LUB-INVEST 2010

Już po raz drugi Lublin będzie gościł przedsiębiorców z kraju i z zagranicy uczestniczących w Forum Inwestycyjno-Gospodarczym LUB-INVEST 2010. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach projektu: „Lubelski Obszar Metropolitarny-Przyjazny Inwestorom” realizowanego od 2008 roku przez Gminę Lublin i cztery powiaty: lubartowski, lubelski, łęczyński oraz powiat świdnicki.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013.

Ubiegłoroczna impreza zgromadziła przedsiębiorców m.in. z Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Finlandii, Chin i Indii. Łącznie odbyło się ponad 150 spotkań biznesowych z udziałem lubelskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Już dziś jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w przyszłorocznej edycji forum LUB-INVEST 2010, które odbędzie się w dniach 24-25 czerwca w Lublinie.

Podstawą organizacyjną planowanego przedsięwzięcia jest Katalog firm 2010, w którym zamieszczone zostaną oferty przedsiębiorstw chcących nawiązać współpracę gospodarczą z partnerami zagranicznymi. Wydawnictwo będzie dystrybuowane wśród przedsiębiorców z miast i regionów partnerskich Lublina oraz województwa lubelskiego. Udział firm działających na terenie Lublina oraz powiatów lubartowskiego, lubelskiego, łęczyńskiego i świdnickiego w Katalogu jest bezpłatny.

Dlatego zachęcamy Państwa do zamieszczenia oferty gospodarczej w katalogu. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej: www.lom.com.pl (w zakładce Aktualności).

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem tel.: 081-466-2505 lub droga mailową lom@lublin.eu.

Czekamy na Państwa oferty!