Złota @ dla WP3

"Wirtualne Powiaty. Budowa Społeczeństwa Informacyjnego na Lubelszczyźnie" Etap III został nagrodzony "Złotą @2014" w kategorii Samorządowy Lider Szerokopasmowego Internetu. Przyznana nagroda jest sukcesem wszystkich Partnerów projektu.

Prestiżowa statuetka została wręczona 11 czerwca br. w Gdańsku podczas otwarcia 18 edycji konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie. Nagrodę z rąk Dyrektor Departamentu Rozwoju Infrastruktury Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Marzeny Śliz, w imieniu Partnerów odebrała Pani Małgorzata Kolary-Woźniak ze Starostwa Powiatowego w Łęcznej. W konkursie oceniano skuteczność, kompleksowość i innowacyjność działań podjętych na rzecz rozwoju cyfrowego. Projekt "Wirtualne Powiaty" został doceniony za zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w budowie sieci szerokopasmowej, m.in. technologię oraz wdrożenie innowacyjnych usług teleinformacyjnych. Przyznana nagroda jest docenieniem pracy i sukcesem wszystkich Partnerów projektu. Bez współpracy 19 samorządów nie byłoby możliwa budowa sieci szerokopasmowej WP3 na tak rozległym terenie oraz zaawansowanym technologicznie poziomie .

D7k7375

D7k7395